Loading...
Apie mus 2018-03-26T19:00:43+03:00

NAUJIENOS

Sveiki, aplankę Rožyno veterinarijos kliniką internete.  Dirbame Jums nuo 2000 metų. Čia rasite visą informaciją apie mus ar teikiamas paslaugas. Dalindamiesi savo patirtimi siekiame, kad Jūsų mylimiausi gyvūnėliai greičiausiu, sveikiausiu ir pigiausiu būdu taptų sveiki ir toliau Jus džiugintų.

Mūsų klinikoje Jūsų augintinių laukia naujausia moderni diagnostinė įranga, nuolat tobulinantis savo žinias Lietuvoje ir užsienyje rengiamuose seminaruose personalas. Siekdami apsaugoti Jūsų augintinį  ir suteikti veiksmingą profilaktiką nuo pavojingiausių užkrečiamų ligų naudojame saugias, pasaulyje pripažintas vakcinas, antihelmintikus ir kitus antiparazitinius preparatus.

Bendradarbiaujame su gyvūnų globos draugijomis ir pagal sutartis atlieka nemokamas vakcinacijas nuo pasiutligės. Taikome nuolaidas gydymui ir konsultacijoms tiems, kurie rūpinasi apleistais bei pamestais gyvūnais. Klinikoje taip pat galite įsigyti aukščiausios klasės pašarų sveikiems gyvūnams, o taip pat tiems, kuriems reikia specialių gydomųjų dietinių pašarų.